Služby a řešení

Dodávky HW

a SW

Serverová

infrastruktura

Systémová

infrastruktura

Síťová

infrastruktura 

Bezpečnost IT  Monitoring IT

Provoz a

podpora IT

Autorizovaný

servis

počítačů, VOIP

 

 

Dodávky HW a SW

Zajišťujeme dodávky výpočetní techniky od prodeje jednotlivých kusů po rozsáhlé komplexní dodávky. Naši odborní pracovníci Vám pomohou při návrhu a technologické optimalizaci řešení. Ekonomické výhody plynoucí z našich partnerských vztahů s výrobci IT využíváme ve Váš prospěch. Díky certifikovaným a zkušeným specialistům nabízíme kvalitní licenční poradenství a podporu v oblasti softwaru.

 

Serverová infrastruktura

Servery s datovými úložišti tvoří srdce podnikového  

Systémová infrastruktura

 

Síťová infrastruktura

 

Bezpečnost IT

 

Monitoring IT

 

Provoz a podpora IT

 

Autorizovaný servis počítačů

Naši pracovníci jsou certifikovaní na provádění záručního a pozáručního servisu počítačů značek Triline, AutoCont, Comfor a Premio. 

Počítače nikam neposíláme, ale opravujeme v servisním středisku společnosti Computer system cz v Prostějově, na ulici Plumlovská 60, nebo přímo u zákazníka.

 

Telefonujte přes VOIP

Voice over IP - Hlas přes internet   je  způsob telefonování, kdy na počátku  trasy hovoru není  běžný drátový telefon a ústředna, ale digitální telefon nebo převodník a hovor převedený do datové podoby prochází internetem k VoIP ústředně, která hovor spojí budto k jiné VoIP či drátové  ústředně a nebo jinému VoIP přístroji.

Častým společným a velmi významným znakem VoIP linek je to, že  se zpravidla neplatí žádné paušální poplatky a účtuje se pouze hovorné. A to bývá zpravidla výhodnější jak u  drátových linek.
Druhou výhodou je to, že díky připojení internetu i bezdrátovou cestou lze telefonii dostat i do míst, kam dráty nevedou.

Služba  je provozována jako předplacená, tzv. PRE-PAID, kdy je třeba mít  dostatečný kredit, aby bylo možné volat.

Jaké připojení je třeba? Na každý telefon je třeba  v podstatě malou rychlost (asi 64kbit ), ale je vyždaována krátká odezva vůči ústředně (ping do 100ms) a  dobrá stabilita ( jitter do 10% ) .

Soubory ke stažení:

- všeobecné podmínky, pro telekomunikační služby spol. Computer System CZ, s.r.o. (last updated 2014-08-28)

- ceník, platný od 1.1.2014

- oznámení o koncovém bodu,

- návrh smlouvy, pro nové účastníky

 

 

 UPOZORNĚNÍ - Od 1.1.2017 jsme ukončili poskytování služby VoIP. V případě zájmu o tuto službu se prosím obraťte na www.mikrotech.cz

 

 

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Poznámka:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod