O společnosti

Společnost Computer system CZ opakovaně potvrzuje postavení lídra v oblasti dodávek výpočetní  techniky, servisu a správy výpočetní techniky v Prostějově. Computer system CZ se stává spolehlivým dodavatelem Informačních technologií pro zákazníky z Brna, Olomoce, Přerova a dalších měst. Informační a komunikační technologie (ICT) pomáhají menším i větším zákazníkům ze soukromého sektoru. Zákazníkům ze sektoru státní správy a samosprávy nabízíme řešení splňující podmínky vyské bezpěčnosti a dostupnosti IT. Computer system CZ je oprávněn prodávat školám a universitám výpočetní techniku (interaktivní tabule, projekční techniku a software) za ceny "pro školy".

Computer system CZ je certifikovaným partnerem společnisti GFI. GFI je významnou společností nejen v oblasti bezpečnostních řešení IT. Unikátní nástroj GFI MAX zajišťuje monitoring stanic, serverů, aplikací a služeb.

 

Pracovníci společnosti Computer system CZ absolvovali recertifikační školení a potvrdili statut ESET Gold Partner při prodeji a podpoře řešení ESET. Firma ESET, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě.

 

Computer system CZ je autorizovaným partnerem společnosti EPSON. EPSON nejsou jen velkoformátové tiskárny pro tisk fotografií a multifunkce pro domácí uživatele. EPSON  jsou hlavně projektory s technologií 3LCD, řešení EPSON pro kancelářský tisk a pokladní systémy EPSON.

 

Computer system CZ - 1.místo mezi HP Preferred Partnery „dovolte abychom Vám poblahopřáli. Společnost Computer System cz vyhodnocena jako nejlepší HP Preferred Partner v České republice v prodeji produtků divize HP Networking." Takový email nám poslal HP PSG/ESSN manager. To, že naše firma Computer System cz byla nejlepší v prodeji síťových prvků společnosti HP nás velmi těší. Děkujeme našim stávajícím i budoucím obchodním partnerům za důvěru a slibujeme, že neusínáme na vavřínech a stále pracujeme na dalším zkvalitňování našich služeb v IT. Radomír Gröger - jednatel Computer System cz.

 

Computer system CZ- Autorizovaný partner Ruckus Wireless. Výhodou Ruckus Wireless je centrální správa všech přístupových bodů z jednoho místa, možnost jednotného nastavení a vysoký stupeň zabezpečení sítě. BeamFlex, technologie aktivních antén, je jádrem všech bezdrátových produktů Ruckus Wireless. Na rozdíl od konkurence přístupové body Ruckus nemají všesměrové antény, ale „anténní pole", sestavu dvanácti až devatenácti směrových antén, které pokrývají celé jeho okolí. Přístupové body na základě inteligentního algoritmu aktivují pouze ty z nich, které poskytnou ideální pokrytí připojeného klienta a zároveň odstíní další zdroje rušivého signálu.

 

Computer system CZ - Cyberoam Certified Network & Security Profesional -   CCNSP. UTM   - Firewall, který ví, KDO a CO dělá ve vaší síti. Produktová řada UTM firewallů Cyberoam poskytuje sofistikovanou  ochranu vstupu do sítě díky konsolidaci veškerých druhů ochran  v rámci jedné harwarové platformy. Na jednom místě jsou integrovány  bezpečnostní funkce, síťové funkce i nástroje pro analýzu provozu  v reálném čase a propracovaný reportovací nástroj.

 

Computer system CZ - autorizovaný partner FORTINET. Fortinet produkty a služby poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu před bezpečnostními hrozbami, zatímco rapidně zjednodušují IT infrastrukturu. Fortinet zařízení je možné nasazovat již od velmi malých firem až po velké nadnárodní korporace. Mezi hlavní funkce FortiNet produktů patří: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic.

 

Pracovníci společnosti Computer system CZ úspěšné absolvovali přezkoušení, na základě kterého nám byla prodloužena platnost certifikace jako Autorizovaného instalátora kabelážního systému Brand-Rex. Na certifikovanou instalaci kabelážního systému Brand-Rex je poskytována 25 letá systémová záruka.

 

Pracovníci společnosti Computer system CZ završili proces certifikace pro kabelážní systém KeLine. Jsme certifikováni pro projektování a instalaci kabelážního systému KELine - KELine 10Giga Authorized Expert a Authorized Installer. Na kabeláže KELine poskytujeme systémovou záruku 25 let.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Computer System CZ s.r.o. , platné od 1.1.2014 Soubor ke stažení ve formátu PDF : Všeobecné obchodní podmínky Computer system cz (210 kB) Všeobecné obchodní podmínky Computer system cz s.r.o. pro poskytování služeb (194 kB)   K přečtení je vhodné nainstalovat program Adobe Acrobat reader nebo Foxit reader ... více